trekputten

 

Trek makkelijk uw plan!

Home 9 Expertises 9 RAIL 9 Trekputten

Wat moet je weten over onze trekputten?

8
8

ALGEMENE INFO

Ontdek het standaard gamma trekputten. Trekputten bruikbaar voor het leggen van kabels en nutsvoorzieningen. Standaard voorzien met deksels uit beton maar op vraag kunnen ze uitgerust worden met verschillende types deksels zoals combinaties met gietijzer, multiplex of kunststof. Zo vindt u steeds de beste oplossing voor uw project!

Ze kunnen makkelijk geconnecteerd worden met onze sokkels of volledige leidingwerken uit onze kabelgoten. Ontdek hier onze sokkels  en kabelgoten type DELTA-T.

De Bonte Group houdt een grote stock aan, produceert deze trekputten regionaal en verdeelt ze in de Benelux en Frankrijk. Zo verzekeren we een snelle beschikbaarheid én plaatsing.

8

VOORDELEN

  • Gewapend en ongewapend verkrijgbaar.
  • Voorzien van alle mogelijke aansluitmoffen
  • Standaardgamma op stock
  • Andere maten te bekomen op eenvoudige vraag

PRODUCTSPECIFICATIES

 Lengte (cm)Breedte (cm)Hoogte MAX (cm)Dikte (cm)
Trekput60606010
Trekput808015010
Trekput10010020015
Trekput12012016015
Trekput15015015015
Trekput1108010015
Trekput1708010015

MEER WETEN?

Neem contact op met één van onze experten.